0.00 PLN

Przybory tablicowe magnetyczne

Cena brutto: 369.00 PLN

 

Cena dotyczy samych przyborów bez tablicy
Rozmiar: W opisie

 Wymiary:

Cyrkiel tablicowy magnetyczny na kredę: 485 x 40 x 20 /mm/
Trójkąt 60 magnetyczny: 535 x 310 x 8
Trójkąt 45 magnetyczny: 430 x 430 x 8
Kątomierz magnetyczny: 510 x 285 x 8
Liniał tablicowy magnetyczny: 1020 x 65 x 8
Trójnóg cyrkla magnetyczny: 80 x 80 x 40

Przeznaczenie:

Przyrządy tablicowe przeznaczone są dla wszelkiego typu szkół jako oprzyrządowanie tablicy. Można je wykorzystywać także przy innych pracach np. szklarskich, krawieckich itp. Ze względu na bardzo wyraźną skalę naniesioną w kolorze kontrastowym w stosunku do podłoża, mogą być wykorzystywane także na zajęciach z dziećmi niedowidzącymi. W komplecie jest trójkąt 45 magnetyczny, trójkąt 60 magnetyczny, kątomierz magnetyczny, liniał 1m magnetyczny, cyrkiel na kredę magnetyczny oraz trójnóg cyrkla magnetyczny.

Wykonanie:

Przyrządy wykonane są ze sklejki liściastej, trzykrotnie pokrytej lakierem. Skala, odporna na ścieranie, naniesiona metodą sitodruku. Uchwyt jest wykonany z plastiku, gwarantuje wygodne trzymanie w każdej pozycji. Przyrządy magnetyczne posiadają zamocowane na stronie B magnesy.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij