Szablony grafomotoryczne - 27 ramki i 27 wkładów

Rozmiar: 9 x 9 cm

Nr katalogowy: 210-2500

Szablony grafomotoryczne pogrupowane są w trzy serie różnicujące poziom trudności:

Szablony żółte zawierają podstawowe kształty geometryczne o prostych lub łagodnie zaokrąglonych liniach.
Szablony czerwone proponują dzieciom trudniejsze motywy o liniach płynnie falujących.
Szablony niebieskie, to ćwiczenia najtrudniejsze oparte o kształty, o kośnie zwrotne.

Takie stopniowanie pozwala dzieciom pracować na poziomie ich możliwości. Również w obrębie danej serii można stopniować trudność: dużo łatwiej jest dzieciom odrysować wewnętrzny kształt w ramce niż obrysowac zewnętrzne krawędzie jej wkładu.

Szablony można wspaniale wykorzystać do prac plastycznych z wykorzystaniem kredek, flamastrów i farbek, a także wycinać obrysowane kształty.

» Zawartość:
27 ramek i 27 wkładów (po 9 kompletów w każdej z 3 serii)
wymiar 9 x 9 cm