0.00 PLN

VARIMAGES - kreatywne historyjki o pogodzie

Cena brutto: 125.46 PLN

Rozmiar: 12,5 x 12,5 cm

.
Nr katalogowy: 200-5804

Jak zachowam się podczas burzy? W co można grać jeśli mocno wieje? Co robić podczas śnieżycy w górach? Czy deszcz można polubić? Każda historyjka składa się z kilku plansz, w których dzieci moga wymieniać kartoniki - wpływając tym samym na przebieg opowiadania.

Wyjątkowe karty obrazkowe. Dobierając wymienne elementy obrazka według własnego uznania, dziecko może tworzyć własne historyjki o różnym przebiegu. VARIMAGES to seria oryginalnych w formie układanek, które umożliwiają dzieciom aktywny wpływ na przebieg omawianych historyjek. Omawianie historyjek pobudza wyobraźnię i rozwija logiczne myślenie. Wymiana elementów trenuje kreatywność, uczy umiejętności uzasadniania i wzbogaca słownictwo dziecka. Dzięki swojej unikatowej formie - omawianie tych samych historyjek pozostaje wciąż atrakcyjną zabawą. Dziecko zastanawia się nad każdą wymianą elementu w planszy, a dokonana zmiana pociąga konsekwencje dla dalszego przebiegu opowiadanego zdarzenia.

» Zawartość:
4 historyjki po 3 - 5 plansz; łącznie 16 plansz 12,5 x 12,5 cm
84 elementy wymienne
instrukcja
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij