0.00 PLN

Gry planszowe

Wychowanie do życia w rodzinie to bardzo potrzebny przedmiot, którego zadaniem jest przygotowanie młodego człowieka do funkcjonowania w społeczeństwie i oswajanie go z różnymi rolami, jakie potencjalnie będzie pełnił w dorosłym życiu. Tego typu aktywności można wprowadzać dziecku już w bardzo wczesnym wieku, jeśli tylko dobierzemy odpowiednie do przeprowadzenia tego zadania narzędzia.

Jak wiadomo, dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę. Tematyka WDŻWR również chętnie korzysta z tego typu rozwiązań – między innymi rozmaitych gier planszowych dla najmłodszych. Zabawki dydaktyczne dostępne w naszym asortymencie uczą koncentracji, komunikacji oraz zasad dobrego wychowania. Niektóre z nich pomagają rozszerzać zasób leksykalny dziecka i wprowadzają je w podstawowe obowiązki domowe: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Są niezwykle atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu przyciągają uwagę malucha i zachęcają do korzystania z nich. Mądrze skonstruowane gry planszowe nie tylko przekazują ogromną dawkę wiedzy – dzięki nim cała rodzina lub grupa szkolna może się zintegrować i miło spędzić czas.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij