0.00 PLN

Modele do ćwiczeń medycznych

Naturalne reakcje fizjologiczne oraz problemy zdrowotne, których możemy potencjalnie doświadczać na tym polu, to kwestie, o których nie wszystkim łatwo jest mówić. Są to jednak tematy, które zdecydowanie należy poruszać, dostosowując język i treść przeprowadzanych zajęć do wieku i potrzeb swoich słuchaczy.

Na szczęście żyjemy w czasach, w których przychodzą nam na ratunek rozmaite pomoce dydaktyczne: filmy, grafiki, trójwymiarowe modele. Ich zadaniem jest ilustrować wykładane przez prowadzącego zagadnienia, a także dawać możliwość ćwiczenia niektórych zabiegów w praktyce. Wiele narzędzi, które znajdziemy w tej sekcji, świetnie sprawdzi się zarówno dla uczniów liceów i szkół podstawowych, jak i dla studentów medycyny oraz kierunków pokrewnych. Modele do ćwiczeń medycznych dostępne w tej sekcji związane są w większości z układem moczowo-płciowym. Są to między innymi: fantomy ginekologiczne, fantomy do nauki cewnikowania (żeńskie i męskie), pomoce ilustrujące żeński i męski układ rozrodczy czy wieloczęściowy zestaw ukazujący fazy rozwoju płodu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij