0.00 PLN

Żel antybakteryjny na bazie alkoholu 400 ml

Cena brutto: 68.88 PLN

UWAGA minimalne zamówienie to 6 sztuk.
Żel chroni w 99,9% przed wirusami i bakteriami

Żel DermosecureⓇ zapewni Ci możliwość dezynfekcji rąk nawet w miejscu, w którym nie masz dostępu do wody i mydła, dzięki czemu zminimalizuje ryzyko zarażenia koronawirusem COVID-19. Według zaleceń WHO, żel antybakteryjny to najskuteczniejsza metoda ochrony przed zachorowaniem!

Opis
Żel antybakteryjny DermosecureⓇ to w 100% naturalny, bezpieczny dla skóry produkt do dezynfekcji rąk:

 zawiera 61% alkoholu; 
 chroni dłonie przed wysuszeniem;
 Skuteczny przeciwko bakteriom ;
 jest łatwy i wygodny w użyciu – zmieści się do torebki. 
Żel  antybakteryjny DermosecureⓇ zapewni Ci możliwość dezynfekcji rąk nawet w miejscu, w którym nie masz dostępu do wody i mydła, dzięki czemu zminimalizuje ryzyko zarażenia koronawirusem COVID-19. Według zaleceń WHO, żel antybakteryjny to najskuteczniejsza metoda ochrony przed zachorowaniem!

Dlaczego warto wybrać żel antybakteryjny DermosecureⓇ:
 ✓ 61% alkoholu

Wysoka skuteczność żelu antybakteryjnego sprawia, że ryzyko zarażenia koronawirusem i innymi chorobami w wyniku kontaktu z brudnymi dłońmi maleje niemal do zera. Codziennie dotykamy przycisków i poręczy w komunikacji miejskiej, pieniędzy czy drzwi, które są siedliskami bakterii i wirusów. Jednocześnie badania wykazały, że dotykamy rękami twarzy ponad 20 razy w ciągu godziny – zabezpiecz się przed chorobą i odkażaj dłonie!

✓ Bezpieczny dla skóry

Ciągłe mycie rąk i dezynfekcja za pomocą agresywnego żelu antybakteryjnego mogą wysuszać skórę – dlatego DermosecureⓇ zawiera kwas hialuronowy który pomogą w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry dłoni bez konieczności nieustannego wcierania kremów. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy przez zagrożenie koronawirusem myjemy i odkażamy dłonie dużo częściej niż zazwyczaj!

✓ Naturalne składniki

W składzie DermosecureⓇ poza alkoholem znajdziesz tylko naturalne składniki, takie jak kwas hialuronowy czy ekstrakt z rumianku. Nie stosujemy agresywnych, chemicznych substancji, które mogłyby podrażnić skórę i w efekcie jeszcze bardziej narazić ją na kontakt z bakteriami i wirusami. 100% natury dla dobra Twojej skóry!

✓ Poręczny i łatwy w użytkowaniu

W miejscach, kiedy nie masz dostępu do wody i mydła, potrzebny Ci produkt, który bez problemu mieści się w torebce czy kieszeni i łatwo aplikuje. Dzięki trzem dostępnym pojemnościom wybierzesz produkt o odpowiedniej wielkości, a bezproblemowa aplikacja (wyciśnięcie kilku kropel żelu na dłoń) ułatwi Ci jego stosowanie nawet w zatłoczonym tramwaju czy autobusie. 

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij