Zestaw klasowy 9 figur 260 elem.

Nr katalogowy: 155-4145

Najlepsze dla niezdecydowanych, którym trudno wybrać rodzaj klocków z bogatej serii Polydron. Doskonałe dla tych, którzy chcą ekonimicznie rozszerzyć swój zestaw o nowe funkcjonalności klocków POLYDRON, Polydron FRAME lub Polydron SPHERA.

W tym komplecie znajdą Państwu najważniejsze figury ze wszystkich trzech serii Polydron. Są klocki z figurami pełnymi, szkieletowymi i sferycznymi. Doskonały zestaw na bardzo urozmaicone lekcje geometrii, idealny - by zafacynować uczniów światem brył przestrzennych.

Zawartość: 260 elementów w 9 kształtach (figury płaskie pełne: 42 kwadraty, 100 trójkątów równobocznych małych, 2 trójkąty prostokątne / figury płaskie FRAME: 30 sześciokątów, 40 pięciokątów / figury sferyczne SPHERE: 12 trójkątów, 22 kwadranty, 6 stożków, 6 walców) - zamykane pudełko

O serii Polydron

Educarium ma przyjemność zaprezentować po raz pierwszy polskim nauczycielom matematyki kompleksową serię Polydron. Polydron to oryginalny, cieszący się uznaniem dydaktyków na całym świecie system klocków do nauki geometrii. Klocki Polydron są wykonane z najwyższej jakości tworzywa - to zakup, który się opłaci. Klocki nie łamią się, łączą się ze sobą łatwo, a posiadany zestaw łatwo jest rozbudować poprzez kupno innych zestawów lub kompletów figur. W serii klocków Polydron znajdują się zarówno klocki pełne, jak i klocki szkieletowe (Frame) oraz klocki sferyczne (Sphera). Elementy te można łączyć ze sobą w dowolnych zestawieniach.

Z klocków Polydron można budować rozmaite figury płaskie i bryły geometryczne. Na konkretnych modelach nauczyciel może poznawać budowę figur i brył, omawiać ich własności, poznawać siatki brył. Uczniowie pokochają takie lekcje geometrii, a możliwość konkretnego działania i eksperymentowania sprawi, że zrozumieją pojęcia geometryczne szybciej i zapamiętają je na dłużej.

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...