0.00 PLN

Wieszaki regały do map plansz

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór różnorodnych akcesoriów przydatnych podczas lekcji. Oferujemy między innymi wieszaki do map i plansz na praktycznym kwadratowym stelażu. Modele te doskonale sprawdzą się zarówno na geografii i historii do wyeksponowania mapy, ale także na języku polskim i plastyce, np. przy prezentacji znanych poetów, a także malarzy oraz ich największych dzieł.

Doskonale wiemy, że w szkołach bardzo często odbywają się różnego rodzaju wydarzenia artystyczne – przedstawienia, apele, występy z okazji Dnia Mamy, Taty, koncerty Mikołajkowe i wiele innych tego typu wydarzeń. Wszystkie z nich wymagają przygotowania odpowiednich dekoracji, które z łatwością przymocujesz przy pomocy dostępnych w naszym asortymencie klamr, np. do drabinek. Sprawdź!

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij