Chemia plansze

Wiszący na ścianie układ okresowy pierwiastków to nieodzowny element wyposażenia każdej pracowni chemicznej. Zaznajamia on uczniów z takimi zagadnieniami jak wartościowość, liczba masowa czy atomowa i jest niezwykle pomocny podczas rozwiązywania zadań. W naszej ofercie znalazły się również inne plansze edukacyjne, które przydadzą się młodym chemikom: tabele rozpuszczalności, schematy sprzętu laboratoryjnego oraz modele budowy atomu. Dla uczniów, którzy mają problem ze zrozumieniem przebiegu skomplikowanych reakcji czy budowy poszczególnych cząsteczek, tego typu pomoce naukowe będą niezwykle przydatne.