Logopedia dysleksja terapia i rozwój

Nie wszystkie dzieci rozwijają się w tym samym tempie. Zaburzenia, takie jak choćby dysleksja lub wady wymowy mogą nie tylko utrudniać im naukę, ale także powodować kompleksy i niechęć do uczestniczenia w zajęciach. Pomoce sensoryczne i akcesoria logopedyczne, które prezentujemy w tej kategorii pomogą najmłodszym w przełamywaniu słabości, nauce poprawnego pisania i właściwej wymowy poszczególnych zgłosek. Nie zabrakło tu również edukacyjnych gier planszowych oraz programów multimedialnych. Korzystać mogą z nich zarówno szkolni logopedzi w trakcie swoich zajęć jak i rodzice, podczas domowych ćwiczeń z dziećmi.

Lista produktów