0.00 PLN

J. polski

Prezentowane w tej kategorii pomoce dydaktyczne przydatne będą zwłaszcza w pierwszych latach nauki języka polskiego, w których dzieci skupiają się głównie na poznawaniu literek i nauce czytania i pisania. Wśród dostępnych artykułów nie zabrakło foliogramów, edukacyjnych gier planszowych oraz plansz interaktywnych, posiadamy również popularne bajki i lektury w wydaniach na CD i DVD. Nauczyciele preferujący naukę z pomocą komputerów zainteresować mogą się programami multimedialnymi. W ofercie nie zabrakło również portretów postaci zasłużonych dla polskiej historii i literatury postaci, którymi przystroić można salę lekcyjną.

Rozwijanie umiejętności już od najmłodszych lat sprawia, że dzieci szybciej zdobywają wiedzę. Dlatego też tak ważne jest, aby zainwestować w dobre materiały edukacyjne, takie jak takie jak gry czy ćwiczenia interaktywne z języka polskiego. Korzystając z nich podczas zajęć w klasie dzieci bawią się, a jednocześnie uczą.

Edukacyjne gry do nauki polskiego, które oferujemy to przede wszystkim foliogramy i plansze interaktywne. Ładne kolory oraz przejrzyste opisy sprawiają, że są one bardzo przystępne w odbiorze dla maluchów. Dzięki nim, dzieci w prosty sposób poznają literki oraz wyrazy, które można tworzyć z ich pomocą. Natomiast historyjki obrazkowe, doskonale sprawdzą się do czytania, a jednocześnie nauczą odpowiednich zachowań oraz rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków. Barwne obrazki z pewnością przyciągną uwagę każdego pierwszaka, który sam chętnie opowie o tym co widzi na ilustracji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty interaktywnych ćwiczeń językowych, z pewnością znajdziesz wśród nich odpowiednie dla swoich uczniów.

Lista produktów

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij