0.00 PLN

Tablice szkolne kredowe, magnetyczne i suchościeralne

Nie da się chyba wyobrazić sobie klasy pozbawionej tablicy. Trudno byłoby bez niej wspólnie rozwiązywać zadania matematyczne, zobrazować doświadczenie na fizyce lub wynotować ważniejsze nazwisko lub datę w sali historycznej. Szczególne znaczenie ma ona dla najmłodszych uczniów, którzy dopiero poznają podstawy pisania liter i ważne jest, by móc im to poprawnie zademonstrować.

W naszej ofercie znajdą Państwo tablice szkolne, które nieodłącznie kojarzą się z wyposażeniem sali lekcyjnej. Proponujemy modele tradycyjne – zielone, do pisania kredą, a także białe oraz ceramiczne, do pisania markerami suchościeralnymi. Mając na uwadze zróżnicowane zapotrzebowanie szkół, wszystkie wersje udostępniamy w kilku różnych rozmiarach. W asortymencie posiadamy zarówno pojedyncze jak również rozkładane tryptyki. Ich unikalne właściwości magnetyczne pozwalają na przyczepianie materiałów dydaktycznych za pomocą magnesów. Na zielonych taflach oferujemy możliwość naniesienia szablonów ułatwiających równe pisanie, takich jak linie, kratki, układ współrzędnych, pięciolinie czy kontur Polski.

Chociaż w naszej ofercie dominują magnetyczne tablice szkolne do powieszenia na ścianie, dużym zainteresowaniem cieszą się również jezdne wersje mobilne. Posiadają one dwustronną, powierzchnię do pisania oraz umożliwiają szybkie i łatwe transportowanie w dowolne miejsce, a nawet przeprowadzenie zajęć czy wykładu w plenerze. W niektórych modelach tafle są zróżnicowane – jedna przeznaczona jest do pisania kredą, druga do markerów.

Na specjalne zamówienie jesteśmy również w stanie wykonać tablice o wymiarach innych, niż te prezentowane w ofercie.

Lista produktów

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij