0.00 PLN

J. niemiecki

Chociaż język naszych zachodnich sąsiadów nie jest tak popularny jak angielski liczne kontakty handlowe sprawiają, że na rynku pracy nie brakuje zapotrzebowania na kandydatów z jego dobra znajomością, a naukę warto zacząć już w czasie szkolnym. Prezentowane w naszej ofercie materiały takie jak fiszki, gry planszowe czy książeczki z ćwiczeniami wykorzystać można zarówno jako pomoce dydaktyczne w trakcie zajęć jak i do samodzielnej nauki w domu. Posiadamy również multimedialne kursy języka niemieckiego, dające możliwość indywidualnej nauki i dopasowania ilości materiału do własnego tempa przyswajania.

Umiejętność porozumiewania się w obcym języku jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Pomaga ona bowiem nie tylko w znalezieniu pracy, ale również w porozumiewaniu się za granicą, np. podczas wakacji. W związku z tym, w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć pomocy dydaktycznych w postaci ćwiczeń, audio kursów, fiszek, map, układanek i wielu innych materiałów - idealnych dla szkół.

Niemiecki dla dzieci - materiały

Jeśli chcesz zachęcić swoich uczniów do nauki, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej, między innymi układanki Schubitrix, które układa się tak, aby dopasować odpowiedzi do znajdujących się na nich zadań. Produkty te doskonale sprawdzają się do utrwalenia słownictwa oraz poprawnego używania rzeczowników, czasowników oraz przymiotników. Ciekawą alternatywą są także gry językowe, takie jak Bingo czy EliKit. J. niemiecki nie musi być trudny, wystarczy urozmaicić go elementami rozrywkowymi, które pomogą dzieciom zdobyć podstawowe umiejętności oraz skutecznie je utrwalić.

Lista produktów

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij