Niemiecki dla dzieci Karty obrazkowe 100 pierwszych słówek

Rozmiar: 104 ilustrowane karty + poradnik + płyta CD

Kliknij i odsluchaj fragment nagrania:
Nagranie-Niemiecki dla dzieci Karty obrazkowe 100 pierwszych słówek-1
Nagranie-Niemiecki dla dzieci Karty obrazkowe 100 pierwszych słówek-2

Zestaw zawiera:

* 104 kolorowe karty niemiecko-polskie,
* poradnik dla rodziców i nauczycieli,
* płyta CD z nagraniami wszystkich słówek.

104 kolorowe karty polsko-niemieckie
Zestaw kart obrazkowych specjalnie opracowanych dla dzieci od 3 roku życia. Przeznaczony jest do nauki języka niemieckiego w domu, w przedszkolu i szkole. Na kartach zamieszczono kolorowe zabawne ilustracje i podpisy po niemiecku (awers) i po polsku (rewers). Łącznie komplet uczy aż 104 słówek.

Poradnik dla rodziców i nauczycieli
Rodzice i nauczyciele znajdą w nim pomysły na 33 wspólne gry i zabawy z wykorzystaniem kart, a także przydatny w praktyce zapis wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem.

GRATIS płyta CD z nagraniami wszystkich słówek
Znajdują się na niej wszystkie słówka udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Dzięki nagraniom dzieci szybciej nauczą się poprawnej wymowy, będą lepiej rozumiały niemieckie wypowiedzi i chętniej rozmawiały w języku obcym.