0.00 PLN

Niemiecki W pracy

Cena brutto: 24.15 PLN

Rozmiar: Podręcznik + CD Audio

Kliknij i odsłuchaj fragment nagrania:
Nagranie-Niemiecki W pracy

Niemiecki W pracy obejmuje 11 lekcji związanych z pracą zarobkową, m. in. szukanie pracy, pisanie życiorysu i listu motywacyjnego, rozmowa kwalifikacyjna, konwersacje na bieżące tematy związane z funkcjonowaniem biura, rozmowy telefoniczne. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych (przynajmniej po roku nauki) oraz wszystkich tych, które dawno nie miały kontaktu z językiem niemieckim.

Kurs uczy słownictwa o tematyce zawodowej (m. in. praca asystentki, praca prawnika, praca w wydawnictwie, praktyki studenckie), a przede wszystkim doskonali rozumienie ze słuchu. Każda lekcja zawiera naukę słówek i wyrażeń, dialog lub tekst nagrania oraz pytania sprawdzające zrozumienie treści. W nagraniach udział wzięli wyłącznie Muttersprachlerzy.

Spis treści:

Lektion 1 - Der Lebenslauf
Lektion 2 - Bewerbungsschreiben
Lektion 3 - Sich um eine Arbeit bewerben
Lektion 4 - Vorstellungsgespräch
Lektion 5 - Im Verlag
Lektion 6 - Im Büro
Lektion 7 - Lohn und Bezahlung
Lektion 8 - Studentenpraktika
Lektion 9 - Au-Pair
Lektion 10 - Befördert werden
Lektion 11 - Mein Traumberuf
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij