PUS Łatwe ćwiczenia do nauki czytania 1

Rozmiar: 260x140, stron: 24

Opis:

Łatwe ćwiczenia do nauki czytania to seria 4 książeczek mających na celu przybliżenie dzieciom zagadnień związanych w literami, sylabami, spółgłoskami i samogłoskami.

Dzięki całej serii książeczek dziecko w zabawowy sposób przyswoi sobie nowy materiał ćwiczeniowy jak również spędzi czas nauki podczas zabawy, która to dla dzieci jest naturalną formą aktywności.

Dzięki książeczce Łatwe ćwiczenia do nauki czytania 1 dziecko uczy się:

• odczytywania wyrazów 1-, 2-sylabowych i ich łączenie z odpowiednimi obrazkami,

• odczytywania całych wyrazów 1- i 2-sylabowych z szeregu poznanych liter,

• odczytywania i łączenie w pary rymujących się wyrazów 1-sylabowych,

• wyodrębniania liter rozpoczynających nazwy obrazków,

• określania kolejności liter w alfabecie,

• utrwalania pojęcia sylaby i określenie jej pozycji w wyrazie,

• uzupełniania wyrazów brakującymi samogłoskami.

Sprawdzonym przykładem rozbudzania ukierunkowanej aktywności jest System Edukacji PUS – pomoc dydaktyczna do wykorzystania na każdym etapie rozwojowym dziecka, umożliwiająca różnorodność i wszechstronność dostosowania tematu i związanych z nim trudności do indywidualnych wymagań i potrzeb dziecka.

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...