0.00 PLN

PUS Co robi? Co robią?

Cena brutto: 21.00 PLN

Rozmiar: 168x235, stron: 32

Opis:


Co robi? Co robią? Czasownik 1 jest kontynuacją serii książeczek z zakresu gramatyki języka polskiego. Przeznaczony jest dla dzieci w klasach I-III. Zawiera zabawy i ćwiczenia związane z kształtowaniem i utrwalaniem pojęcia czasownika i jego funkcji w języku polskim; dostarcza dzieciom okazji do obserwacji użycia czasownika w różnych kontekstach i sytuacjach, mówienia na poziomie wyrazów, związków wyrazowych, zdań i dłuższych wypowiedzi, doskonali umiejętności posługiwania się tą częścią mowy.
Zawarty w książeczce materiał językowy uporządkowany został zgodnie z zasadą stopniowania trudności, łączy zagadnienia gramatyki, frazeologii, stylistyki. Z powodzeniem może być wykorzystywany przez nauczyciela w kształceniu zintegrowanym do ćwiczeń w mówieniu i pisaniu oraz w doskonaleniu pracy własnej dziecka.
Różnorodność form ćwiczeń oraz ich zabawowy charakter uatrakcyjniają proces uczenia się opierając go na aktywności i samodzielności dziecka. Temu celowi służą też barwne, humorystyczne ilustracje uzupełniające i wzbogacające warstwę językową poszczególnych zadań.
System Edukacji PUS daje możliwość pracy we własnym tempie i samodzielnego kontrolowania jej efektów, co ma bardzo duży wpływ na osiągane przez dziecko wyniki.

Przypadek zrządził, że przed 15-tu laty wzięłam udział w spotkaniu zorganizowanym przez zespół dobrze rozumiejących się ludzi,

informujących o ofercie edukacyjnej Wydawnictwa EPIDEIXIS.

Atmosfera tego spotkania i materiały, które tam zobaczyłam przeszły moje oczekiwania.

Pomoce dydaktyczne były nie tylko perfekcyjnie wykonane, ale posiadały niekwestionowane wartości kształcące i rozwojowe,

a ich wykorzystanie na lekcjach wspomagało i uatrakcyjniało, czynią przystępnym, proces edukacji uczniów klas początkowych.

Zgłosiłam swoja gotowość do opracowania książeczek z gramatyki i tak rozpoczęła się moja przygoda z PUS-em,

która zaowocowała trzema książeczkami. Jestem autorem pierwszej książeczki do języka polskiego i bardzo sobie cenię to wyróżnienie.

Z okazji obecnego Jubileuszu gratuluję osiągnięć, życząc dalszych dobrych pomysłów i kolejnych rocznic.”

- dr Halina Cybulska, Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij