0.00 PLN

ORA light - zestaw dla dorosłych

Cena brutto: 212.76 PLN

Rozmiar: .

Celem ORA-LIGHT® Systemu ćwiczeń oromotorycznych jest wzmocnienie muskulatury języka, ust i policzków i ułatwienie koordynacji neuromuskularnej i kompetencji do mówienia i połykania. Narzędzia do ćwiczeń mają aktywizujące kształty i teksturę na uchwycie i elementach przylegających do podniebienia, by zapewnić wzrastającą, sensoryczną informację zwrotną. W zestawie cztery szpatułki: 1 - do kształcenia mięśnia okrężnego i pionizacji języka; 2- do pionizacji jęzka; 3- do kształcenia mięśni wewnętrznych języka, 4 - do kształcenia mięśni rylcowo-językowego i gnykowo-językowego (tył języka);

Wykonane z polikarbonatu szpatułki ORA-LIGHT® należy dezynfekować w atestowanych środkach sanityzacji powierzchniowej, metodą zanurzeniową. W wersji dla dorosłych szpatułki mają większy rozmiar.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij