0.00 PLN

Pogoda astronomia

Dzieci i młodzież najszybciej uczą się na przykładach, dlatego poza podręcznikami w każdej szkole powinny znaleźć się również rekwizyty pomocnicze stanowiące doskonałe pomoce dydaktyczne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Klientom oferujemy między innymi stację pogody wyposażoną w barometr, higrometr oraz termometr. Z jej pomocą podczas zajęć uczniowie mogą uczyć się odczytywać zapis temperatury, ciśnienia, a także poziom wilgotności. W naszym asortymencie dostępny jest także model, który pozwala rejestrować prędkość wiatru, ilość opadów, a także uczyć się odczytywania czasu przy pomocy zegara słonecznego.

Natomiast dla najmłodszych, którzy dopiero poznają dziedziny takie jak przyroda i astronomia sprawdzą się puzzle – pory roku, tematyczne wierszyki i plansze – czas i rytm przyrody.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij