0.00 PLN

Wierszyki na cały rok szkolny

Cena brutto: 18.90 PLN

Rozmiar: .

Nr katalogowy: 800-1011

Wiersze dla dzieci to jeden z najciekawszych sposobów przekazania im wiedzy o świecie. Ewa Sujecka proponuje w swoim zbiorku wiersze na cały rok szkolny. Mamy tu opis każdego miesiąca ? od września do sierpnia, czyli od początku roku szkolnego do końca wakacji. W każdym miesiącu dzieje się coś ciekawego, godnego uwagi, o czym warto wiedzieć i pamiętać. Ale nawet zwykły dzień może być pełen przygód. Wystarczy przyglądać się światu, szukać nowych zabaw, korzystać z możliwości, jakie daje przyroda.
Wierszyki na cały rok szkolny nie tylko pokazują świat. Uczą także, jak o niego dbać. Zachęcają do troski o przyrodę ? do odpowiedniego zachowania w lesie, segregowania śmieci, szanowania zieleni.
Dziecko uczy się z nich, jak dbać o siebie, m.in. poznaje zalety jedzenia warzyw i owoców.
Utwory Ewy Sujeckiej wzbogacą lekcje, uatrakcyjnią apele i akademie, to znakomity materiał na przedstawienia i wystąpienia. Przede wszystkim zaś przyjemnie i wesoło poprowadzą dzieci przez rok szkolny.

» Zawartość:
wyd. Harmonia
56 storn
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij