0.00 PLN

Gry planszowe karty domina

Nauka przez zabawę to najszybszy sposób na przyswojenie nowych umiejętności, dlatego też tak ważne w rozwoju każdego dziecka są gry planszowe. Uczą logicznie myśleć, liczyć, a także rozwijają wyobraźnie. W naszym asortymencie dostępne są domina, dzięki którym możesz razem ze swoją pociechą ćwiczyć dopełnianie do 100, a także kolorowe karty, doskonałe do nauki dodawania i odejmowania, które sprawią, że matematyka będzie łatwiejsza.

Gra w okręty wspaniale się sprawdzi do ćwiczenia logicznego myślenia, a także zdolności przewidywania, a „Super Business” zarządzania akcjami i prowadzenia przedsiębiorstwa. Natomiast „Mała Poczta” pomoże Ci nauczyć dziecko jak adresować listy i przesyłki, a co za tym idzie pomoże mu stać się bardziej samodzielnym.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij