0.00 PLN

Liczydła edukacyjne

Stanowią obowiązkowe wyposażenie w przedszkolach i klasach 1-3 szkół podstawowych. Liczydła edukacyjne pozwalają uczniom na początkowym etapie nauki rozwijać wyobraźnie, umiejętności analityczne oraz motoryczne. Co więcej, sprawiają że matematyka może być przyjemna.

W naszym asortymencie dostępne są modele tradycyjne, ale również sztalugowe, wyposażone dodatkowo w tablicę, na której nauczyciel może zapisywać przykładowe równania. Dostępne są również modele jezdne, które w razie potrzeby można łatwo przekazywać między klasami. Natomiast te ozdobione wizerunkiem misia, żyrafy, słonia lub kota na pewno spodobają się najmłodszym uczniom. Szeroki wybór sprawia, że każda szkoła i przedszkole znajdzie w nim coś dla siebie.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij