0.00 PLN

Modele przestrzenne brył i figur geometrycznych

Nie każde dziecko jest w stanie na podstawie samego rysunku wyobrazić sobie konstrukcję graniastosłupa czy prostopadłościanu. Jak więc w zrozumiały sposób wprowadzić uczniów w porywający świat geometrii przestrzennej? W jaki sposób przedstawić im niezwykłe prawidłowości rządzące tym obszarem?

Najlepszym narzędziem do tego celu będą bryły geometryczne. Dzięki nim dzieci na własne oczy zobaczą wszystkie płaszczyzny i przekroje i łatwiej będzie im później dokonywać samodzielnych rysunków, a także obliczać zadania dotyczące pól i objętości.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań, które przybliżą uczniom własności trójwymiarowych wielościanów. Posiadamy kolorowe bryły porównawcze, jak też siatki do samodzielnego tworzenia form oraz przyrządy do demonstrowania figur obrotowych.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij