0.00 PLN

Zestaw startowy 3 figury 280 elem.

Cena brutto: 227.55 PLN

Rozmiar: .

Nr katalogowy: 155-4051

Klocki Polydron FRAME są nową generacją klocków, które umożliwiają tworzenie jeszcze większych a wciąż lekkich konstrukcji. Klocki FRAME umożliwiają wgląd do wnętrza zbudowanej bryły. Za ich pomocą łatwiej wyjaśniać pojęcia związane z budową bryły, tj. krawędzie, kąty, przekątne itp. Klocki Polydron FRAME można łączyć z klockami pełnymi i sferycznymi SPHERA w dowolny sposób.

Startowy zestaw zawiera trzy najważniejsze figury do budowania sześcianów, prostopadłościanów i graniastosłupów o podstawie trójkąta lub pieciokąta. Zestaw umożliwia złożenie wszystkich brył Platona.

Zawartość: 280 elementów w 3 kształtach (80 kwadratów, 160 trójkątów równobocznych, 40 pięciokątów)

O serii Polydron

Educarium ma przyjemność zaprezentować po raz pierwszy polskim nauczycielom matematyki kompleksową serię Polydron. Polydron to oryginalny, cieszący się uznaniem dydaktyków na całym świecie system klocków do nauki geometrii. Klocki Polydron są wykonane z najwyższej jakości tworzywa - to zakup, który się opłaci. Klocki nie łamią się, łączą się ze sobą łatwo, a posiadany zestaw łatwo jest rozbudować poprzez kupno innych zestawów lub kompletów figur. W serii klocków Polydron znajdują się zarówno klocki pełne, jak i klocki szkieletowe (Frame) oraz klocki sferyczne (Sphera). Elementy te można łączyć ze sobą w dowolnych zestawieniach.

Z klocków Polydron można budować rozmaite figury płaskie i bryły geometryczne. Na konkretnych modelach nauczyciel może poznawać budowę figur i brył, omawiać ich własności, poznawać siatki brył. Uczniowie pokochają takie lekcje geometrii, a możliwość konkretnego działania i eksperymentowania sprawi, że zrozumieją pojęcia geometryczne szybciej i zapamiętają je na dłużej.

  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij