0.00 PLN

Zestaw klasowy 6 figur 196 elem.

Cena brutto: 669.12 PLN

Rozmiar: .

Nr katalogowy: 155-4105

Żaden dostępny na rynku produkt nie umożliwia konstruowania brył sferycznych. Dzięki klockom Polydron SPERA jest to możliwe! Uczniowie mogą złożyć kulę, półkulę, stożki i walce. Klocki Polydron SPHERA można łączyć z klockami pełnymi i szkieletowymi FRAME w dowolny sposób.

Zestaw zawiera 124 klocki o wypykłym, sferycznym kształcie. W połączeniu z klockami płaskimi uczniowie mogą zbudować 16 różnych brył sferycznych. Załączona instrukcja pokazuje możliwości konstrukcyjne zestawu. Unikalna forma i niezwykła jakość sprawią wiele radości podczas budowania brył.

Zawartość: 196 elementów w 6 kształtach (figury sferyczne SPHERE: 36 trójkątów, 72 kwadranty, 16 stożków, 12 walców / figury płaskie pełne: 20 kwadratów, 40 trójkątów prostokątnych) - zamykane pudełko

O serii Polydron

Educarium ma przyjemność zaprezentować po raz pierwszy polskim nauczycielom matematyki kompleksową serię Polydron. Polydron to oryginalny, cieszący się uznaniem dydaktyków na całym świecie system klocków do nauki geometrii. Klocki Polydron są wykonane z najwyższej jakości tworzywa - to zakup, który się opłaci. Klocki nie łamią się, łączą się ze sobą łatwo, a posiadany zestaw łatwo jest rozbudować poprzez kupno innych zestawów lub kompletów figur. W serii klocków Polydron znajdują się zarówno klocki pełne, jak i klocki szkieletowe (Frame) oraz klocki sferyczne (Sphera). Elementy te można łączyć ze sobą w dowolnych zestawieniach.

Z klocków Polydron można budować rozmaite figury płaskie i bryły geometryczne. Na konkretnych modelach nauczyciel może poznawać budowę figur i brył, omawiać ich własności, poznawać siatki brył. Uczniowie pokochają takie lekcje geometrii, a możliwość konkretnego działania i eksperymentowania sprawi, że zrozumieją pojęcia geometryczne szybciej i zapamiętają je na dłużej.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij