0.00 PLN

Przybory tablicowe

Oferujemy szeroki wybór wyposażenia dla szkół, wśród którego dostępne są przybory tablicowe, takie jak cyrkle, kątomierze, ekierki oraz linijki. Wszystkie z nich przydadzą się podczas wykonywania zadań z geometrii.

Cyrkle dostępne są w wersji tradycyjnej - na kredę lub na pisak magnetyczny, dzięki czemu mogą być stosowane na tablicach mokro- lub suchościernych. Oferowane przybory dostępne są w wielu różnych kolorach, które zachęcają do nauki zwłaszcza maluchy. Co więcej, zawieszone na specjalnej powierzchni, wyposażonej w specjalne uchwyty lub magnetycznej będą wspaniałą ozdobą w każdej klasie.

Natomiast wychowawcom klas 1-3 polecamy zestawy z bajkowymi przyrządami. Kątomierz i ekierki umożliwiają odrysowywanie zwierzątek, a także wykonywanie obliczeń, dzięki nim matematyka stanie się naprawdę przyjemna!

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij