0.00 PLN

Mierniki zestawy do analiz i doświadczeń

Jeśli chcesz, aby zajęcia w szkole były dla uczniów ciekawe i poza nauką suchych formułek pozwalały także na przeprowadzanie różnego rodzaju eksperymentów, to świetnie się składa. W naszym sklepie znajdziesz zestawy do analiz i doświadczeń, które z pewnością sprawią, że każda lekcja stanie się o wiele ciekawsza.

Oferujemy między innymi testy paskowe, miernik wilgotności i analogowy, ale także testery przewodności roztworów oraz odczynniki. Dzięki nim sprawdzisz między innymi stopień zasolenia wody oraz znajdujących się w niej pierwiastków, a także wysokość pH, dzięki czemu uczniowie będą mogli przekonać się czy nadaje się ona, np. do basenu czy może do akwarium. Wszystkie zestawy to doskonały sposób na rozwój nowych umiejętności i zwiększenie zainteresowania lekcjami przyrody oraz biologii.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij