0.00 PLN

Modele przestrzenne

Nauka może być ciekawa, wystarczy zainwestować w odpowiednie materiały pomocnicze, które sprawią, że uczniom dużo łatwiej będzie sobie wyobrazić pewne rzeczy. Modele przestrzenne dostępne w naszym asortymencie, to kolorowe DNA,model obrazujące rozwój prenatalny człowieka, ale także model ziemi i księżyca, kosmograficzny oraz dmuchany układ słoneczny.

Wszystkie z nich wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są przystosowane do intensywnej eksploatacji. Niektóre modele DNA można wygodnie składać i rozkładać, a co za tym idzie dobrze zobrazować uczniom jak krok po kroku wygląda proces replikacji. Przekonaj swoich podopiecznych, że nauka może być świetną zabawą, pomogą Ci w tym nasze pomoce dydaktyczne!

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij