0.00 PLN

Dodawanie i odejmowanie do 20 - gra dydaktyczna

Cena brutto: 78.72 PLN

Rozmiar: 6 cm na 9 cm

ZAPROPONUJ SWÓJ RABAT - jeżeli znaleźli Państwo ten produkt w niższej cenie , proszę o informację pod numer 602 46 85 85 lub na e-maila szkola-marzen@wp.pl

Dodawanie i odejmowanie do 20 w formie pasjonującej gry karcianej. Można grać w przedszkolu, na lekcji matematyki lub w szkolnej świetlicy. Polecamy w reedukacji, a także do zabawy z dzieckiem w domu. Zaletą gry są trzy talie kart o różnym stopniu trudności, a każda talia przeznaczona jest dla grupy 2-8 graczy. Element losowy i napięcie podczas gry powodują, że w grę chętnie zagraja nie tylko dzieci ...

Gra należy do serii gier FLIP, które wspaniale wspomagają naukę szkolną, doskonalą zdolność spostrzegania i kojarzenia. Wymagają szybkiego refleksu i dobrej znajomości podstaw zagadnienia objętego daną grą.

Zasady obowiązujące dla wszystkich gier FLIP:
Grupa 2-8 dzieci siedzi dookoła stołu. Rozdajemy karty równomiernie pośród graczy, zostawiając również stosik kart zapasowych. Każde dziecko odkrywa po kolei po jednej karcie. Jeżeli dwie karty odkryte na stoliku tworzą parę (oznaczają to samo, pasują do siebie) szybkość reakcji zapewnia wygraną. To dziecko, które pierwsze zawoła "Flip!" przejmuje stosik odkrytych kart przeciwnika.

» Zastosowanie:
# graficzne obrazowanie działań na dodawanie i odejmowanie w zakresie 20
# dokonywanie obliczeń w pamięci
# spostrzeganie i refleks
# nauka w formie atrakcyjnej zabawy

» Zawartość:
# 3 talie po 60 kart każda, łącznie 180 kart
# wymiar karty 6 x 9 cm
# karty wykonane z trwałej, laminowanej tektury / każda talia posiada odrębny kolor na rewersie (co ułatwia sortowanie)
# każda talia umieszczona w odrębnym pudełeczku z przeźroczystego tworzywa
# 3 drewniane kostki z oczkami 1-6
# całość umieszczona w estetycznym i trwałym pudełku z solidnego kartonu
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij