0.00 PLN

Plansze i tablice edukacyjne - jak wpływają na twoje dziecko?

Jest to sprawdzony sposób na zachęcenie uczniów do zdobywania wiedzy, a jednocześnie duża pomoc dla nauczycieli, którzy mogą zobrazować młodszym i starszym dzieciom zróżnicowane, czasami nawet bardzo zawiłe procesy. Tablice i plansze edukacyjne to nowoczesne pomoce dydaktyczne, zawierające ciekawe grafiki. Przyciągają uwagę i pozwalają lepiej skupić się na omawianym zagadnieniu. Dowiedz się, jak plansze i tablice edukacyjne wpływają na Twoje dziecko.

Atrakcyjna alternatywa tradycyjnych materiałów - plansze i tablice edukacyjne

To nowoczesne rozwiązania, stworzone przez doświadczonych nauczycieli, które stanowią doskonałą odpowiedź na aktualne potrzeby uczniów. Przede wszystkim:

Zachęcają uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach - dzieci o wiele chętniej chcą pokazywać na planszach różnice między dwoma omawianymi zagadnieniami, wskazywać na pojedyncze etapy danego procesu czy pokazywać wyznaczone miejsca na mapie. Takie pomoce zachęcają uczniów do wzmożonego wysiłku umysłowego. Ponadto, pozytywnie wpływają na pamięć, niezależnie od wieku dziecka.

Przyciągają uwagę - codzienne obcowanie z ważnymi historycznymi postaciami nigdy nie było łatwiejsze. Uczniowie również mogą zdobywać wiedzę z zakresu biologii, chemii, ekonomii, fizyki, geografii, historii, języków obcych, muzyki oraz wielu innych przedmiotów. Tablice zostały specjalnie zaprojektowane, by dane zagadnienie było pokazane w jasny sposób. Ponadto, kolorowa forma zdecydowanie pobudza pamięć młodego umysłu.

pomagają w skupieniu i zapamiętywaniu - treści poparte komunikatem wizualnym są łatwiejsze do zapamiętania. Dlatego np. często w podręcznikach najważniejsze informacje napisane są oddzielnie i w kolorowej formie. Nowoczesne plansze edukacyjne dostępne są w wygodnym formacie, zachęcając uczniów do dalszej nauki.

Plansze i tablice edukacyjne dedykowane są dla uczniów w niemalże każdym wieku, dotyczą różnych przedmiotów o zróżnicowanym poziomie zaawansowania i oprócz lekcji szkolnych mogą przedstawiać także inne ważne tematy, takie jak bezpieczeństwo na drodze czy zagadnienia społeczne, np. narkotyki lub przemoc.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij