0.00 PLN

rzutnik walizkowy nobo 2523T

Cena brutto: 1218.93 PLN

Rozmiar: .

ZAPROPONUJ SWÓJ RABAT - jeżeli znaleźli Państwo ten produkt w niższej cenie , proszę o informację pod numer 602 46 85 85 lub na e-maila szkola-marzen@wp.pl

Quantum to idealny rzutnik dla osób, które często będą go przenosić. Model 2523T jest przystosowany do prezentacji prostych wykresów i tabel. Jest to jeden z najchętniej kupowanych rzutników.Promocja: przy zakupie rzutnika NOBO 2523T ekran na trójnogu 150x113,8 gratis!Oferta ważna do 31 grudnia 2009r. lub do wyczerpania zapasów.

Wyposażony jest w trójelementową soczewkę z łatwą regulacją ostrości. Dodatkowo dochodzi do tego automatyczna korekcja efektu rozbarwień krawędziowych obrazu. Warto zwrócić również uwagę na kulturę pracy urządzenia – jest ono bardzo ciche, system chłodzenia ma poniżej 40dB w czasie działania. Wymiary obrazu jakie można uzyskać na tym rzutniku oscylują w granicach od 1 do 3m (długość boku kwadratu).

Rzutnik NOBO 2523T ma na wyposażeniu walizkę wykonaną z mocnego plastiku. Gwarantuje ona ochronę rzutnika w czasie transportu. Powierzchnia robocza pulpitu wynosi 260x260mm.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij