0.00 PLN

VARIMAGES - kreatywne historyjki o szkole

Cena brutto: 98.40 PLN

Rozmiar: .

.
Nr katalogowy: 200-5805

Tematyka kolejnego zestawu VARIMAGES poświęcona jest scenkom szkolnym. Dzieci zachęcane są do opowiadania o swoim pierwszym dniu w szkole, obowiązkach związanych z odrabianiem zadań domowych, a także poznają sytuacje konfliktowe na przerwie.

O serii VARIMAGES:
VARIMAGES to seria oryginalnych w formie układanek, które umożliwiają dzieciom aktywny wpływ na przebieg omawianych historyjkach. Każda historyjka składa się z 4 plansz, w których występują otwory do wypełniania wymiennymi elementami. Dobierając wymienne elementy obrazka według własnego uznania, dziecko może tworzyć własne historyjki o różnym przebiegu. Omawianie historyjek pobudza wyobraźnię i rozwija logiczne myślenie. Wymiana elementów trenuje kreatywność, uczy umiejętności uzasadniania i wzbogaca słownictwo dziecka. Dzięki swojej unikatowej formie - omawianie tych samych historyjek pozostaje wciąż atrakcyjną zabawą. Dziecko zastanawia się nad każdą wymianą elementu w planszy, a dokonana zmiana pociąga konsekwencje dla dalszego przebiegu opowiadanego zdarzenia.

» Zawartość:
4 historyjki z wymiennymi elementami

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij