Młody Einstein - Dźwięki - kształty - kolory

- Kształtuje wyobraźnię
- Rozwija spostrzegawczość i pamięć
- Ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową

Jest to zbiór gier i zabaw gwarantujących wszechstronny rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Program składa się z przygotowanego przez fachowców-praktyków zestawu ćwiczeń ogólnorozwojowych kształtujących wyobraźnię, ćwiczących pamięć i spostrzegawczość oraz usprawniających koordynację wzrokowo-ruchową.
Wszystkie gry dostępne są w 3 stopniach trudności, co pozwala dopasować je do aktualnych możliwości dziecka. Atrakcyjna realizacja połączona z łatwością obsługi i dokładnym omówieniem i przestawieniem każdego zadania sprawiają, że dzieci z ochotą sięgają po program bawią się za jego pomocą w miłej bezstresowej atmosferze.

Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
Napęd: CD/DVD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)