0.00 PLN

Alfresco - belka prosta

Cena brutto: 424.35 PLN

Rozmiar: W opisie

.
Nr katalogowy: 710-4704

Bardzo wytrzymała i sztywna belka systemu Alfresco. Można ją operać na tunelu (powstaje zjeżdżalnia), na dwóch tunelach (powstaje kładka) lub odwróconym mostku (powstaje równoważnia kołysząca się).

Alfresco to atrakcyjny system różnorodnych elementów zaprojektowanych tak, aby rozwijać sprawność motoryczną dzieci. Najwyższa jakość zastosowanego tworzywa umożliwia użytkowanie przyrządów w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Alfresco zaoewnia optymalne bezpieczeństwo dzięki swoim kształtom i zaokrągleniu absolutnie wszystkich krawędzi. Poszczególne elementy Alfresco mają przemyślaną budowę i umożliwiają łączenie w różne zestawienia. Alfresco to system, który gwarantuje dzieciom duzo radosnego ruchu, a nauczycielom ułatwia poprowadzenie wspaniałych zajęć. Przecież żadne dziecko nie oprze się tym przeszkodom, ani tym ścieżkom, ani tym przyjaznym kolorom.

» Zawartość:
dł. 120 cm - szer. 30 cm - wys. 15 cm
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij