0.00 PLN

Alfresco - tunel

Cena brutto: 594.09 PLN

Rozmiar: W opisie

.
Nr katalogowy: 711-2251

Mostek systemu Alfresco to doskonały łącznik pomiędzy innymi elementami, a także przeszkoda sama w sobie (do pokonywania górą lub dołem).

Alfresco to atrakcyjny system różnorodnych elementów zaprojektowanych tak, aby rozwijać sprawność motoryczną dzieci. Najwyższa jakość zastosowanego tworzywa umożliwia użytkowanie przyrządów w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Alfresco zaoewnia optymalne bezpieczeństwo dzięki swoim kształtom i zaokrągleniu absolutnie wszystkich krawędzi. Poszczególne elementy Alfresco mają przemyślaną budowę i umożliwiają łączenie w różne zestawienia. Alfresco to system, który gwarantuje dzieciom duzo radosnego ruchu, a nauczycielom ułatwia poprowadzenie wspaniałych zajęć. Przecież żadne dziecko nie oprze się tym przeszkodom, ani tym ścieżkom, ani tym przyjaznym kolorom.

» Zawartość:
dł. 80 cm - szer. 60 cm - wys. 60 cm
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij