0.00 PLN

Angielski At once!

Cena brutto: 24.60 PLN

Rozmiar: .

Kliknij i odsłuchaj fragmentu nagrania:
Nagranie-Angielski At once!
Nagranie-Angielski At once! 1
Nagranie-Angielski At once! 2

Angielski "At once!" to nowoczesny i wszechstronny program komputerowy do nauki angielskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych. Z "At once!" szybko i skutecznie nauczysz się nowych słówek oraz całych zwrotów przydatnych na co dzień. Ćwicząc z programem poznasz prawidłową wymowę i intonację, a także nabierzesz brytyjskiego akcentu. Dzięki "At once!" nie będziesz mieć trudności w zrozumieniu cudzoziemców! Współczesne nagrania i filmy wideo z Wielkiej Brytanii, specjalnie kręcone na potrzeby programu, oraz zdjęcia z egzotycznych zakątków świata i setki ilustracji sprawią, że nauka angielskiego będzie prawdziwą przyjemnością!

O programie

Tańszy niż kino!
Kurs multimedialny Angielski jest idealną propozycją dla osób już uczących się angielskiego - stanowi doskonałe wzbogacenie i uatrakcyjnienie nauki. Za niewygórowaną cenę 29 zł (mniej niż jedno wyjście do kina dla dwóch osób!) Użytkownik otrzymuje profesjonalny program, który długo się nie nudzi. Materiał językowy został podzielony na 13 grup tematycznych, dzięki czemu można wybrać szczególnie interesujące zagadnienia. W każdym z działów do dyspozycji jest kilkanaście różnego rodzaju ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności: m. in. nauka słówek, dyktanda, uzupełnianie tekstu, wybór właściwej odpowiedzi, krzyżówki. Wszystkie zadania są w pełni udźwiękowione [zobacz przykłady nagrań, a polecenia słyszymy po angielsku - z polskim tłumaczeniem do wyboru.

Dla całej rodziny
"At once!" jest programem rodzinnym - dzięki indywidualnym kontom użytkownika może korzystać z niego kilka osób. Program odznacza ćwiczenia już wykonane, punktuje wszystkie odpowiedzi, zlicza sumę punktów i wyświetla wyniki w tabeli Top Ten. Dzięki temu można samodzielnie śledzić swoje postępy w nauce i... rywalizować z resztą rodziny.

Nauka słówek
Specjalnie dla osób początkujących przygotowano naukę przydatnych słówek - między innymi nazw potraw, zawodów, przedmiotów codziennego użytku (czy wiecie jak po angielsku jest maść albo kucać?). Wszystkie słowa są zilustrowane zdjęciami - dzięki temu łatwiej je zapamiętać, udźwiękowione - uczymy się poprawnej wymowy oraz przetłumaczone na polski.

Akcent i wymowa
"At once!" oczywiście nie uczy tylko słówek, ale też całych użytecznych zwrotów i wypowiedzi, które prezentowane są w odpowiednich sytuacjach i kontekstach. Autorzy położyli nacisk na umiejętność posługiwania się żywym, współczesnym językiem, dlatego program zawiera mnóstwo interesujących, praktycznych dialogów. Warto zwrócić uwagę na filmy wideo, które prezentują autentyczne wypowiedzi Brytyjczyków. Program daje również możliwość nagrywania przez mikrofon i porównywania swojej wymowy z lektorem. Można w łatwy i nie stresujący sposób ćwiczyć akcent i intonację.

Dla zaawansowanych
Także osoby dobrze znające angielski znajdą w tym programie coś dla siebie. Godne polecenia są wspomniane już, specjalnie kręcone dla potrzeb programu, filmy i nagrania, w których wypowiadają się Brytyjczycy o bardzo zróżnicowanym akcencie. Można posłuchać fragmentów przemówień ze Speakers' Corner w Hyde Parku, czy autentycznych wypowiedzi londyńczyków o ich ulubionych klubach piłkarskich, a następnie ćwiczyć rozumienie ze słuchu np. uzupełniając luki w tekście. Poza tym niektóre z prezentowanych w programie słówek wykraczają poza podstawowy zasób słownictwa, a ciekawym i kształcącym zadaniem będzie na pewno dopasowywanie trudnych wyrazów do ich angielskich definicji.

Baw się!
Zamiast popadać w jesienną depresję albo zapadać w zimowy sen - lepiej uczyć się angielskiego! Twórcy kursu multimedialnego Angielski "At once!" zrobili wszystko, by nauka języka była wciągającą rozrywką. Angielski "At once!" to nowoczesny, profesjonalnie zrobiony program, którego zaletą jest rozbudowany materiał multimedialny: specjalnie kręcone w Wielkiej Brytanii filmy wideo, setki oryginalnych zdjęć i nagrania profesjonalnych lektorów. Atrakcyjna szata graficzna nie tylko uprzyjemnia naukę, ale czyni ją bardziej skuteczną.

Multimedia
Materiał multimedialny (filmy i nagrania) w całości powstał latem 2003 roku, przy udziale Brytyjczyków oraz cudzoziemców mieszkających w Wielkiej Brytanii. Wiele scen to autentyczny, nie reżyserowany dokument, szczególnie cenny dla wszystkich chcących opanować prawdziwy, żywy język. Poza tym niewątpliwą atrakcją programu są przepiękne zdjęcia, wykonane w egzotycznych zakątkach świata specjalnie dla "At once!".
Spis treści

Grupy tematyczne w programie:
Free time
Geography
Numbers
Food
Time
House
Work
Animals
Travel
Sport
People
Various

Przykładowe ekrany  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij