0.00 PLN

Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami - Nowa Edycja

Cena brutto: 29.52 PLN

Rozmiar: Książka + 2 x CD Audio

Kliknij i odsłuchaj fragment nagrania:
Nagranie-Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami - Nowa Edycja
Nagranie-Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami - Nowa Edycja 1

Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami
- 136 min nagrań - tylko native speakerzy
- 100 najważniejszych czasowników nieregularnych w trzech formach
- przykłady użycia wszystkich form czasownika
- praktyczne ćwiczenia sprawdzające i testy z odpowiedziami
- przejrzyste tabele najważniejszych czasów
- indeks czasowników: 3 formy wraz z polskim tłumaczeniem

Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się trzech forma najważniejszych czasowników w języku angielskim.

Kurs uczy form nieregularnych najpopularniejszych czasowników i doskonali umiejętność posługiwania się nimi w różnych czasach. Każdy z czasowników opatrzono przykładowymi zdaniami, pokazującymi ich użycie w trzech formach: Present Simple, Past Simple i Past Participle.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio.

Książka (96 str.) zawiera formy czasowników w porządku alfabetycznym oraz przykłady zdań z ich użyciem. Interesujące ćwiczenia i testy pozwalają sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce. Umieszczone na końcu książki tabele ułatwią naukę konstruowania zdań i pytań w najważniejszych angielskich czasach.

Wysokiej jakości nagrania (136 min) pozwalają przyswoić prawidłową wymowę czasowników oraz ułatwiają zapamiętanie zdań, w których one występują. Przykładowe zdania wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie!
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij