0.00 PLN

Angielski dla dzieci Piosenki Śpiewajmy dalej

Cena brutto: 22.05 PLN

Rozmiar: Książka + Audio CD

Kliknij i odsłuchaj fragment nagrania:
Nagranie-Angielski dla dzieci Piosenki Śpiewajmy dalej

Piosenki Śpiewajmy dalej!

Śpiewajmy dalej! są wyjątkowym pakietem, który uczy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym języka angielskiego przez śpiew i zabawę.

14 melodyjnych, łatwo wpadających w ucho piosenek
W skład zestawu wchodzi książka i płyta CD z nagraniami 14 piosenek i ich wersjami KARAOKE.
W pakiecie znajdziemy zarówno popularne utwory: Mary Had a Little Lamb, Ten Little Indians, Jingle Bells, jak i te mniej znane: Brother John, The Bus Song, Sally the Camel.
Wszystkie piosenki wyselekcjonowano niezwykle starannie - przy ich doborze kierowano się możliwościami językowymi młodego słuchacza.

Śpiewaj, tańcz, słuchaj i ucz się angielskiego
Piosenki, śpiewane przez 8-letnią Brytyjkę i jej ojca, uczą nowych słówek, zapoznają z prawidłową wymową oraz doskonalą rozumienie ze słuchu. Dzięki dowcipnym aranżacjom - m.in. folk, jazz, reggae, latino - utwory nie tylko łatwo zapadają w pamięć, są rytmiczne i wprost zachęcają do tańca, lecz także, z przyjemnością, dają się słuchać po wielokroć.

Zapis nutowy i pełne tłumaczenie na język polski
Na przepięknie ilustrowanych stronach znajdujemy oryginalne teksty utworów, ich polskie tłumaczenie oraz, co jest niezwykle przydatne w trakcie zajęć muzyczno-ruchowych - wspólnego śpiewu i tańca - uproszczony zapis nutowy. Wersje karaoke piosenek doskonale sprawdzają się zarówno podczas solowych prób wokalnych, jak i w czasie podróży samochodem.

Piosenki Śpiewajmy dalej! są (nie tylko) dla najmłodszych źródłem doskonałej zabawy. Różnorodna tematyka, zabawne i nowoczesne aranżacje, wzbudzają u dzieci zainteresowanie oraz sprawiają, że nauka angielskiego nie jest nudna. Dodatkowo niektóre utwory (Bingo, The Bus Sing, Five Little Fishies, If You're Happy and You Know It) zawierają wskazówki, jak połączyć śpiew z odgrywaniem opisanych scenek. Taka zabawa sprawia, że dzieci chętnie powracają do piosenek, łatwiej zapamiętują tekst i ćwiczą koordynację ruchową.

W książce:
- teksty piosenek po angielsku i po polsku,
- zabawne, kolorowe ilustracje,
- uproszczony zapis nutowy.

Na płycie
- 14 piosenek dla dzieci,
- różnorodne aranżacje i piękna muzyka,
- wersje KARAOKE
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij