0.00 PLN

Angielski EUROPlus+Business

Cena brutto: 1899.12 PLN

Rozmiar: .

Informacje ogólne


Program EuroPlus+ Business English został wpisany na listę środków dydaktycznych zalecanych przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu pod numerem: 0312/2000.

LICENCJA SIECIOWA NA 10 STANOWISKEuroPlus+ Business English w nowej, wzbogaconej wersji jest interaktywnym kursem biznesowego języka angielskiego najnowszej generacji. Przygotowano go dla osób znających język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, posługujących się nim w pracy zawodowej lub w nauce przedmiotów związanych z biznesem, takich jak zarządzanie, finanse czy marketing.Program przygotowano na podstawie kursu Simona Greenalla. Kurs tego znanego na całym świecie autora podręczników językowych został wydany przez Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu.
W programie wykorzystano najbardziej zaawansowane technologie informatyczne, by uatrakcyjnić naukę języka i osiągnąć lepsze efekty. Dzięki starannie opracowanemu materiałowi językowemu kursu użytkownik doskonali wszystkie sprawności językowe - czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie, mówienie, znajomość zasad gramatyki oraz słownictwa i zwrotów.Program stanowi niezawodną pomoc w przygotowaniu się do egzaminu Business English Certificate BEC.EuroPlus+ Business English to kolejny już program z renomowanej serii do nauki języków obcych. Wykorzystano więc w nim wiele nowatorskich rozwiązań, zastosowanych także w innych kursach (np. EuroPlus+ Angielski z Cambridge). Należą do nich: intuicyjna nawigacja, zaawansowane opcje pracy z programem, najnowocześniejszy system rozpoznawania mowy i wiele innych.Kurs EuroPlus+ Business English opracowano, opierając się na popularnym Business Targets, tradycyjnym podręczniku brytyjskiego wydawnictwa Macmillan Heinemann ELT, znanego jako jeden ze światowych liderów w nauczaniu języka angielskiego. Podczas pracy z programem użytkownik pogłębi swą wiedzę o zagadnienia związane z ekonomią i biznesem, dotyczące m.in.: organizacji przedsiębiorstwa, biura, procesu produkcji, finansów, operacji giełdowych, marketingu, reklamy i promocji, sprzedaży, transportu i dystrybucji, handlu zagranicznego. Program uwzględnia także słownictwo związane z użytkowaniem nowoczesnych środków komunikacji. Bogaty i nowoczesny materiał językowy kursu można opanować w ciągu ponad 150 godzin intensywnej nauki.
Trzy główne sposoby samodzielnej nauki z wykorzystaniem EuroPlus+ Business English to:


* nauka według z góry zaplanowanego schematu identycznego dla wszystkich - lekcja po lekcji, tak jak na tradycyjnym kursie językowym

* indywidualna ścieżka nauki, określona przez program komputerowy w porozumieniu z użytkownikiem lub automatycznie (opcja Plan nauki)

* własne lekcje, które użytkownik sam tworzy, wskazując interesujące go tematy i zagadnienia (opcja Edytor lekcji).

* Opcja Plan nauki umożliwia indywidualne zaplanowanie zajęć w dogodnym dla siebie tempie. Program dopasowuje się więc do potrzeb użytkownika, organizując proces jego nauki oraz przypominając o zaległościach z chwilą ich wystąpienia.
Dodatkowe narzędzia ułatwiające naukę:


* Słówka - przetłumaczone i udźwiękowione słówka występujące w danej lekcji

* Słownik - w pełni udźwiękowiony i zintegrowany z programem zbiór ok. 6500 haseł wraz z opisami, ułatwiający tłumaczenie i ćwiczenie wymowy; można w nim automatycznie sprawdzić każde słówko występujące w ramach kursu

* Frazy - przydatny zestaw 300 różnych zwrotów, powszechnie stosowanych w języku angielskim, z zaawansowanymi opcjami wyszukiwania

* Gramatyka - precyzyjnie dobrany zbiór zasad gramatycznych wraz z udźwiękowionymi przykładami

* Voice print (wymowa) - graficzna analiza wymowy różnorodnych zdań w języku angielskim

* Notatki - możliwość dołączania własnych tekstów do każdej strony kursu

* Edytor lekcji - moduł służący do tworzenia własnych lekcji z materiału dostępnego w obrębie kursu; dodana opcja Zachowaj jako lekcję pozwala zapisać wyszukane strony jako pojedynczą lekcję w Edytorze lekcji pod nazwą szukanego zagadnienia

* Szukaj - program narzędziowy będący jednocześnie szczegółowym indeksem kursu. Pozwala na przeszukiwanie materiału za pomocą wyrazów kluczowych oraz kategorii (Gramatyka, Słownictwo, Czytanie, Słuchanie i Wymowa).
Minimalne wymagania techniczne:


* komputer zgodny z IBM PC Pentium 1 GHz lub wyższym

* system operacyjny Windows 98/ME/2000/XP

* procesor Pentium III 800 MHz lub lepszy

* 256 MB pamięci operacyjnej lub więcej

* 30 MB wolnej przestrzeni na dysku

* karta grafiki pracująca z rozdzielczością1024x768

* 16-bitowa karta dźwiękowa

* napęd CD ROM/DVD 24x

* mikrofon i głośniki (słuchawki)

* mysz
Dla poprawnego działania programu konieczne jest, by w systemie MS Windows zainstalowany był protokół TCP/IP. W komputerach nie wyposażonych w kartę sieciową należy wraz z protokołem TCP/IP zainstalować kartę Dial-up (dla systemów MS Windows 9x) lub kartę Microsoft Loopback (dla systemów MS Windows 2000/XP).
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij