0.00 PLN

Angielski MultiPakiet NOWA EDYCJA 3 x Książka + 4 x CD Audio + MP3 + program multimedialny

Cena brutto: 59.85 PLN

Rozmiar: 2 x Książka + 6 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym

Kliknij i odsłuchaj fragment nagrania:
Nagranie-Angielski MultiPakiet
Nagranie-Angielski MultiPakiet 1

Angielski MultiPakiet to:
- kompletny kurs języka angielskiego dla początkujących,
- nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki,
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,
- 3000 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć,
- gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się!
- 9 czasów, które musisz znać - na dodatkowej płycie,
- w książkach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
- program multimedialny - nauka słówek, interaktywne ćwiczenia,
samodzielny trening wymowy,
- różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi,
- słownik komputerowy - 15 000 haseł.

Angielski MultiPakiet to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka angielskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 - B1).
Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami.

3000 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć
Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 3000 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 224 strony) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.

6 godzin wysokiej jakości nagrań - skuteczna nauka rozumienia ze słuchu
Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.

Program multimedialny + słownik 15 000 haseł
Program uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej angielskiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach - przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (15 000 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie.

Gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się!
MultiPakiet oferuje unikatowy zestaw dwóch płyt z podstawami angielskiej gramatyki do słuchania. Znajdziesz na nich: przystępne objaśnienie reguł, omówienie najważniejszych zagadnień, m.in. budowa zdania, tworzenie pytań, czasowniki nieregularne, 9 czasów, które musisz znać oraz liczne przykłady i ćwiczenia.

Z MultiPakietem:
- nauczysz się aż 3000 wyrażeń
- będziesz rozumiał Brytyjczyków
- opanujesz prawidłową wymowę
- zrozumiesz gramatykę
- będziesz pisał bez błędów

W skład MultiPakietu wchodzą tytuły: Audio Kurs Angielski Kurs podstawowy Nowa Edycja, Niezbędne zwroty i wyrażenia 1, Gramatyka (nagrania), Czasy z ćwiczeniami (nagrania).

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij