0.00 PLN

BigKeys LX

Cena brutto: 988.92 PLN

Rozmiar: w opisie

BigKeys LX - klawiatura z dużymi klawiszami. Występuje w wersjach czarno-białej lub kolorowej, w układzie klawiszy ABC lub QWERTY.

Klawisze są cztery razy większe niż na standardowej klawiaturze, a napisy dziesięć razy większe, mimo to dzięki pomysłowemu projektowi Big Keys zajmuje taką samą powierzchnię na biurku jak tradycyjna klawiatura. Duże klawisze o wielkości 2,54 cm oraz kontrastowe znaki na białym lub kolorowym tle sprawiają, że może ona być szczególnie pomocna dla osób słobowidzących, dla osób rozpoczynających pracę z komputerem czy dzieci, a także dla osób mających problemy z obsługą tradycyjnej klawiatury ze względu na niedowłady czy porażenia.

Parametry techniczne:
- Czarne litery na białych lub kolorowych klawiszach.
- Dostępna dla układów QWERTY i ABC.
- Dostępna również funkcja małych liter.
- Złącze PS/2.
- 47 cm x 16,5 cm.
- Zgodność: PC (PS2), Acorn A7000, RISC-PC i iMac (z przejściówką na standard).
- Gotowe symbole interpunkcji i internetu.

BigKeys LX jest klawiaturą dla zaawansowanych użytkowników (podczas gdy BigKeys Plus jest wykonana głównie z myślą o dzieciach).
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij