0.00 PLN

Delf Scolaire B1 en poche + CD (niveau B1)

Cena brutto: 43.05 PLN

Rozmiar: 19x26cm

Delf Scolaire B1 en poche + CD (niveau B1) to książka przygotowująca do DELF Junior Scolaire B1 zawierająca zestaw powtórek z gramatyki i słownictwa języka francuskiego, materiały ułatwiające skuteczną ewaluację własnych umiejetości i kompetencji językowych, oraz oficjalne testy z egzaminów DELF z lat poprzednich wraz z praktycznymi poradami i wskazówkami dotyczącymi sposobów radzenia sobie z poszczególnymi typami zadań egzaminacyjnych. Do książki dołączona jest płyta CD audio z zarejstrowanym materiałem audio do ćwiczeń fonetycznych, ćwiczeń na rozumienie tekstu mówionego i autentycznych nagrań z egzaminów z lat wcześniejszych.

W skład struktury podręcznika wchodzą:
-dokładny opis specyfiki egzaminu, do którego uczeń będzie przystępować (czas trwania, zakres sprawdzanych umiejetności językowych, punktację)
-spis poszczególnych typów ćwiczeń,
-część poświęconą gramatyce (wraz z fonetyką i intonacją) oraz słownictwu,
-część poświęconą samoocenie na bazie zaproponowanego przykładu egzaminu,
-oficjalne testy z lat wcześniejszych

Format 19x26cm, 136 stron

W zestawie płytka CD audio z materiałem audio do odsłuchu
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij