0.00 PLN

Domino ułamkowe arytmetyczne - dodawanie

Cena brutto: 218.94 PLN

Rozmiar: 6 cm x 2 cm każdego elementu

ZAPROPONUJ SWÓJ RABAT - jeżeli znaleźli Państwo ten produkt w niższej cenie , proszę o informację pod numer 602 46 85 85 lub na e-maila szkola-marzen@wp.pl

Seria domin ćwiczy umiejętność przeprowadzania trzech podstawowych działań na ułamkach. Odwrotna niż zazwyczaj formuła układania wymaga od uczniów wykonywania wielu obliczeń: z prawej strony tafelka podany jest wynik (np. 4 3/4), a z lewej działanie.
Zadaniem ucznia jest sprawdzić na posiadanych tafelkach danej układanki, które z działań daje taki wynik (np. 4 3/4).
Po znalezieniu tafelka z działaniem (np. 2 1/4 + 2 2/4), uczeń przykłada go z prawej strony i szuka następnego działania.Niniejsze domino stanowi opracowanie dodawania ułamków.Domino wyróżnia się starannym konceptem metodycznym, estetyką i trwałością. Wszystkie elementy domina wykonane są z tworzywa, każda układanka zapakowana jest w oddzielne pudełeczko i umieszczona w drewnianym pudełku.
Każda układanka wykonana jest w innej kolorystyce, co ułatwia sortowanie i porządkowanie.
Uczniowie mogą sami skontrolować poprawność ułożenia, gdyż ostatni tafelek w każdej układance powinien pasować do pierwszego.Na zdięciu przedstawiona jest cała seria. Pojedyncza układanka dostarczana jest w jednym drewanianym pudełku .


Zawartość:

- 10 układanek po 15 tafelków każda

- wymiar tafelka 6 x 2 cm

- drewniane pudełko
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij