0.00 PLN

Dygestorium PRO-II kolor wersja wzbogacona z nadstawką oświetleniową

Cena brutto: 6426.75 PLN

Rozmiar: W opisie

.

Wymiary:

Wymiar szafki dolnej i komory manipulacyjnej górnej: 1220x 600x 2310 /mm/ (szerokość, głębokość, wysokość)

Wymiar szafki dolnej i komory manipulacyjnej górnej: 1220x 750x 2650 /mm/ (z wentylacją)

Przeznaczenie:

Digestorium przeznaczony jest do realizacji podstawowych doświadczeń z przedmiotu fizyka-chemia w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Nauczyciel dokonuje prezentacji ćwiczenia przebywając z uczniami w pracowni. Uczniowie obserwują doświadczenie stojąc z boku digestorium lub bezpośrednio za wykładowcą.

Wykonanie:

Digestorium składa się z dwóch części:

-górnej: komory manipulacyjnej oszklonej szybami hartowanymi wyłożonej płytkami ceramicznymi do wysokości sufitu. Komora wyposażona jest w zlew polipropylenowy, baterie, dolny szyber instalacji wyciągowej, zawór gazowy.

-dolnej: szafki dwudrzwiowej z zamontowanym syfonem, regulatorem instalacji wyciągowej.

W górnej komorze zamocowana jest przesuwana okiennica podnoszona za pomocą systemu „Fennel”. Pozwala on na ustawienie okiennicy (góra-dół) w dowolnym położeniu. Wentylator z płytą montażową stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym. Instalacja wyciągowa wykonana jest z polistyrenu w wersji podstawowej. Całość na nośniku laminatu. Nadstawka oświetleniowa wyposażona w halogeny, wykonana z płyty laminowanej, oddzielona jest od górnej części digestorium szybą, która stanowi barierę między halogenem a górną częścią digestorium. Zapewnia to bezpieczne doświetlenie części roboczej digestorium. W wersji wzbogaconej fragment instalacji wyciągowej narażonej na bezpośrednie działanie oparów szkodliwych jest wykonana z kształtek i kanałów kwasoodpornych. Digestorium jest dostępne kolorach: żółty, ciemno zielony, ciemno niebieski, jasno niebieski, fioletowy, jasno zielony, wenge, trawa morska, zebrano afrykańskie, makassar, wiśnia dworkowa, kwiaty, royal.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij