0.00 PLN

Ekran ścienno-sufitowy 180x180

Cena brutto: 349.32 PLN

Rozmiar: 180 cm x 180 cm

Seria doskonałych ekranów ręcznie rozwijanych przeznaczonych do szerokich zastosowań prezentacyjnych, zwłaszcza biznesowych. Wytrzymała konstrukcja oraz metalowa obudowa sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe i odporne na długotrwałą eksploatację. Wszystkie ekrany z tej serii mają format 1:1 oraz powierzchnię Matt White z czarną ramką, po 2.5 cm z prawej i lewej strony oraz wykończoną z tyłu czarnym materiałem, co dodatkowo poprawia jakość oglądanego obrazu. Ekrany wyposażone są w specjalne zabezpieczenie przed samoczynnym zwijaniem się ekranu co poprawia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Powierzchnia Matt White - uniwersalna, biała, do zastosowania w warunkach kontrolowanego oświetlenia, doskonały jednolity obraz, polecana do sal prezentacyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych, może być stosowana przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu, duży kąt oglądalności 75o (R/L), współczynnik odbicia 1.0
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij