0.00 PLN

Ewa fantom ginekologiczny

Cena brutto: 4397.25 PLN

Rozmiar: .

Fantom ginekologiczny EWA obrazuje model miednicy żeńskiej stworzonej w celu nauki umiejętności diagnostycznych procedur ginekologicznych poprzez badania anatomiczne, badanie palapcyjne i z użyciem wziernika.

Dzięki temu fantomowi możliwa jest nauka badania ginekologicznego bez obciążania pacjentki (np. demonstracja badania w czasie ćwiczeń na uczelni) oraz umożliwia naukę wykrywania różnorodnych nieprawidłowości na jednym modelu.

Fantom ginekologiczny wykonany jest z zachowaniem anatomicznej poprawności, z miękkiego, łatwego do wyczyszczenia winylowego materiału o teksturze zbliżonej do tekstury skóry.

Fantom EWA posiada wymienne wkłady przedstawiające: normalną szyjkę macicy i macicę do nauki umieszczania i wyjmowania wkładek domacicznych (IUD), normalna szyjka macicy kobiety już rodzącej, szyjka macicy z polipem wewnątrzszyjkowym, szyjka macicy z cechami wywinięcia, szyjka macicy z neoplazją (nowotwór złośliwy), macica z 10-tygodniową ciążą, i 2 masami przydatkowymi.
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij