0.00 PLN

Fantom TRAUMA CPR wersja podstawowa

Cena brutto: 8979.00 PLN

UWAGA !
TOWAR NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE
WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZĄCE TEGO PRODUKTU PROSZĘ KIEROWAĆ NA NASZ ADRES e-mail: sklep@szkola-marzen.pl

Fantom TRAUMA CPR to manekin odzwierciedlający wielkość i wygląd osoby dorosłej, posiada cechy ludzkiego ciała, tj. ruchome stawy.

TRAUMA CPR jest idealny do treningu ewakuacji, rozpoznawania i opatrywania ran i urazów oraz masażu serca i wentylacji.

Fantom zaopatrzony jest w manualny symulator tętna na tętnicy szyjnej oraz posiada on wyraźne – widoczne i wyczuwalne anatomiczne punkty orientacyjne, pomocne w odnajdowaniu właściwego miejsca ucisku przy wykonywaniu masażu serca. Są to: mostek, wyrostek mieczykowaty i klatkę piersiową. W czasie reanimacji tj. wykonywania pośredniego masażu serca wyczuwalny jest naturalny opór wobec ucisku klatki piersiowej.

System dróg oddechowych zaopatrzony jest w kulkową zastawkę w zaworze odcinającym, dzięki której prawidłowa wentylacja możliwa jest tylko wtedy, gdy głowa jest odchylona we właściwy sposób. Higieniczne maski twarzowe, które mogą być wielokrotnie dezynfekowane i ponownie używane, pozwalają na prowadzenie ćwiczeń niezwykle sprawnie, bez problemu odkażania po każdej osobie.

 

 
Manekin TRAUMA CPR umożliwia:

 
- bezprzyrządowe udrożnianie dróg oddechowych

 
- wentylację metodą usta-usta lub workiem

 
- układanie fantomu w pozycji bezpiecznej - dzięki specjalnej budowie m.in. ruchomym stawom

 
- prowadzenie masażu serca (naturalny opór klatki piersiowej, wskaźnik informujący o poprawności wykonywania)

 
- kontrolę tętna na tętnicy szyjnej

 

 
Ponadto pozwala na:

 
- prowadzenie ćwiczeń ewakuacyjnych (wskazane jest używanie głowy ewakuacyjnej, będącej opcjonalnym wyposażeniem manekina) i ratowniczych

 
- konstrukcja fantomu jest w pełni kompatybilna z opcjonalnym zestawem pozoracji ran do manekinów – dzięki czemu ćwiczenia stają się jeszcze bardziej realistyczne i możliwa jest nauka szybkiej identyfikacji, diagnozy i postępowania z ranami i urazami

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij