0.00 PLN

FCE Buster - Practice Book + 2 Audio CDs + Answer Key

Cena brutto: 53.55 PLN

Rozmiar: 21x29,7cm

Książka stanowi praktyczne uzupełnienie i rozwinięcie podręcznika FCE Buster - Self Study Edition with Answer Key + 2 Audio CDs, i podobnie jak podręcznik podzielona jest na 20 obszernych jednostek lekcyjnych, z których każda mieści się na 6 stronach i stanowi ekwiwalent jednostki lekcyjnej z podręcznika pod względem zawartości tematycznej oraz prezentowanych zagadnień gramatycznych i leksykalnych. W skład każdej jednostki lekcyjnej wchodzą następujące sekcje:
-Reading
-Vocabulary
-Grammar
-Use of English
-Listening
-Speaking

Ponadto na końcu książki znajdują się:
-16 stronicowa sekcja Writing Reference
-kompletny przykładowy test
-lista czasowników frazowych

W zestawie znajdują się rozwiązania oraz dwie płytki CD audio z materiałem do odsłuchu.

Z książki może z powodzeniem korzystać samodzielnie każda osoba znająca język angielski na poziomie B2 i chcąca przygotować się do egzaminu FCE.

Nauczyciele i lektorzy przygotowujący swoich uczniów do egzaminu FCE mogą skorzystać z dodatkowego przewodnika metodycznego FCE Buster Teacher's Book.

Autorzy: Laura Clyde, Lisa Kester Dodgson, Dave Harwood

Format 21x29,7cm, miękka okładka

176 stron
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij