0.00 PLN

FCE Buster - Self Study Edition with Answer Key + 2 Audio CDs

Cena brutto: 65.10 PLN

Rozmiar: 21x29,7cm

FCE Buster - Preparation Course for the Cambridge ESOL First Certificate in English - Self Study Edition with Answer Key + 2 Audio CDs - 2008 specifications - kurs przygotowujący do egzaminu języka angielskiego FCE (Cambridge First Certificate in English exam). Książka składa się z 20 obszernych jednostek lekcyjnych, z których każda mieści się na 8 stronach. Każda jednostka skupia się na jednym temacie dobranym zgodnie z wytycznymi Cambridge First Certificate in English exam i prezentowanym w artykule umieszczonym na początku każdego rozdziału. Poruszane tematy dotyczą między innymi spraw związanych ze współczesnym społeczeństwem, wolnym czasem, jedzeniem, środowiskiem naturalnym itd... Pierwsze sześć stron każdej lekcji nawiązuje do przedstawionego tematu i zawiera różnorodne ćwiczenia (gramatyczne, leksykalne, na zrozumienie ze słuchu i rozumienie tekstu pisanego) ułożone zawsze w kolejności od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Dwie pozostałe strony każdego rozdziału skupiają się na poradach i sugestiach dotyczących praktycznej umiejętności radzenia sobie z zadaniami egzaminacyjnymi. Po każdych czterech jednostkach lekcyjnych następuje dwustronicowa lekcja powtórkowa sprawdzająca zakres nabytych przez ucznia umiejętności i kompetencji językowych. Prezentowanym w poszczególnych lekcjach ćwiczeniom towarzyszą nagrania audio zarejestrowane na dwóch płytach CD. W drugiej części książki znajduje się przykładowy test egzaminacyjny, jak również suplement streszczający zagadnienia gramatyczne z poszczególnych jednostek lekcji, lista czasowników frazowych, fotografie i rysunki stanowiące punkt wyjścia dla wypowiedzi ustnej, lista czasowników nieregularnych oraz glosariusz ze słówkami. Ponadto na końcu książki umieszczone zostały rozwiązania do ćwiczeń z poszczególnych rozdziałów oraz transkrypcje materiału audio nagranego na płytach CD.

Z książki może z powodzeniem korzystać samodzielnie każda osoba chcąca przygotować się do egzaminu FCE.

Nauczyciele i lektorzy przygotowujący swoich uczniów do egzaminu FCE mogą skorzystać z dodatkowego przewodnika metodycznego FCE Buster Teacher's Book.

Autorzy: Lisa Kester Dodgson, Cynthia Gilmore Alston, Attilio Galimberti, Karl Graham

Format 21x29,7cm, miękka okładka
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij