0.00 PLN

FISZKI język angielski dla dzieci 3 do 5 lat

Cena brutto: 67.20 PLN

Rozmiar: 42 karty, poradnik dla rodziców, mini-CD

Przygodę z językiem angielskim warto zacząć od FISZEK. Jest to świetna zabawa, a właśnie zabawa jest najlepszą formą nauki dla przedszkolaka. Dzięki dużym i trwałym kartom z obrazkami dziecko szybko zapozna się z najważniejszymi angielskimi słówkami. Barwne i jednoznaczne ilustracje - dostosowane do możliwości percepcyjnych kilkulatka - sprawią, że dziecko chętnie będzie sięgać po FISZKI® w codziennej zabawie.

Zestaw 42 kart opracowano z myślą o 3-5-latkach. Karty są duże (9 cm x 14 cm) i trwałe (wykonane z grubego kartonu). Na kartach z jednej strony zamieszczono prostą, barwną ilustrację danego słówka z podpisem w języku angielskim, a na odwrocie - tłumaczenie słówka na język polski na delikatnym, niebieskim tle. Taka uproszczona wersja (bez obrazka na rewersie) pozwala dziecku, które nie potrafi jeszcze czytać, skupić się wyłącznie na obrazku i angielskim słówku, które również zapamiętuje jako obrazek. Rewers, zawierający dodatkowo numer ścieżki dźwiękowej, jest przeznaczony dla rodziców.

Zakres słownictwa odpowiada ogólnemu poziomowi wiedzy i zainteresowaniom dzieci w tym wieku i obejmuje słówka z najbliższego otoczenia, czyli z takich grup tematycznych, jak: zwierzęta, rośliny, świat baśni, dom czy przedszkole.

Seria dla dzieci to kolorowe karty, poradnik dla rodziców oraz płyta mini-CD.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij